Rozpocznij depilację laserową teraz i zakończ ją goleniem do lata.

Jeśli spędzasz niezliczone godziny w niekończącej się walce, aby pozbyć się niechcianego owłosienia ciała poprzez golenie, woskowanie i skubanie, mamy właśnie rozwiązanie, którego szukasz - laserowe usuwanie owłosienia.

W Renew Aesthetic Medicine and Wellness, naszym celem jest zapewnienie naszym klientom z Southborough, Massachusetts, najbardziej innowacyjnych produktów i usług dostępnych, aby uczynić ich życie nieco piękniejszym i prostszym. Jedną z usług, która cieszy się szczególną popularnością, jest nasz system usuwania owłosienia za pomocą lasera Icon™, który eliminuje owłosienie ciała poprzez zwalczanie go u źródła.

A jeśli rozpoczniesz zabiegi depilacji laserowej teraz, to do lata zrobisz to z goleniem.

Laserowa różnica

Zabiegi laserowe w dziedzinie kosmetyki stale ewoluują w miarę doskonalenia technologii, co pozwala nam na rozwiązywanie coraz większej liczby problemów kosmetycznych przy użyciu precyzyjnie kontrolowanej energii lasera. Tak jest w przypadku usuwania włosów. Dzięki systemowi Icon dostarczamy energię lasera do pigmentu w mieszkach włosowych, który nagrzewa się i niszczy źródło niechcianych włosów na ciele. A te mieszki włosowe nie wracają.

To, co naprawdę sprawia, że ta technologia jest wyjątkowa, to fakt, że możemy dostarczyć tę energię lasera bez szkody dla powierzchni skóry, co oznacza, że można jej bezpiecznie używać prawie wszędzie na ciele, w tym w Twoim:

  • Wróć
  • Kufer
  • Broń
  • Nogi
  • Twarz
  • Linia bikini
  • Pachy

Jedynym miejscem, w którym sterujemy z dala od użycia lasera, jest okolice oczu.

Skoordynowany wysiłek

Powodem, dla którego zalecamy, aby zacząć teraz usuwać niechciane owłosienie jest to, że nasz proces usuwania owłosienia laserem zajmuje trochę czasu, ale Twoja cierpliwość jest nagradzana wolną od owłosienia skórą w ciągu zaledwie kilku miesięcy.

W każdym momencie Twoje owłosienie znajduje się w jednym z trzech etapów:

  • Anagen, faza aktywnego wzrostu
  • Catagen, etap przejściowy
  • Telogen, faza odpoczynku

Oznacza to, że nie wszystkie Twoje włosy są aktywne w danym momencie, dlatego poświęcamy kilka tygodni na zabiegi laserowego usuwania owłosienia, aby dać czas wszystkim Twoim włosom na zaprezentowanie się. Ponieważ włosy są "on-line", jesteśmy gotowi z naszym systemem Icon, aby zatrzymać je na swoich torach.

W trakcie kilku zabiegów, metodycznie zajmujemy się wszystkimi mieszkami włosowymi w obszarze objętym zabiegiem, pozostawiając jedwabiście gładką skórę.

Czego można się spodziewać

Nie ma zbyt wiele do zrobienia, aby przygotować się do depilacji laserowej, z wyjątkiem powstrzymania się od woskowania niechcianego owłosienia ciała. Ważne jest, aby móc łatwo wizualizować swoje cebulki włosowe, dlatego prosimy, abyś trzymała się golenia (które tylko łamie włosy na ich trzonie) podczas przeprowadzania zabiegów. Możesz także ułatwić sobie usuwanie owłosienia, jeśli powstrzymasz się od opalania, co może zamaskować mieszki włosowe w ciemnej skórze.

Same zabiegi trwają zaledwie kilka minut, a Ty możesz rozpocząć dzień bezpośrednio po nich. Po zakończeniu pełnego przebiegu sesji laserowego usuwania owłosienia, idź i wyrzuć swoje maszynki, anulować wizytę woskowania stojący i udać się w świat z włosów i bezproblemową skórę.

Jeśli chcesz rozpocząć usuwanie owłosienia teraz tak, że jesteś gotowy do lata, zadzwoń do nas lub skorzystać z internetowego narzędzia planowania na tej stronie internetowej, aby rozpocząć.

Yo