Pożegnaj się z przebarwieniami na twarzy za pomocą intensywnie pulsującego światła.

Intensywne światło pulsujące (IPL) fototafejki oferują delikatne odmłodzenie skóry i sposób na pożegnanie z przebarwieniami skóry. Jeśli pragniesz mieć promienną, gładką i równomiernie napiętą cerę bez czerwonych lub brązowych plam, zmarszczek lub dużych porów, IPL jest dla Ciebie.

W gabinecie Renew Aesthetic Medicine and Wellness tworzymy zindywidualizowany plan zabiegów dla kobiet i mężczyzn w Southborough i okolicach Massachusetts. Chcemy, abyś uzyskała jasną, równą cerę, abyś mogła poczuć się jak najlepiej i nabrać pewności siebie.

O IPL photofacialsp

W tym 30-minutowym zabiegu, intensywne impulsy światła aplikowane za pomocą ręcznego urządzenia przenikają w głąb skóry właściwej. Urządzenie IPL posiada filtry, które regulują długość fali światła, dzięki czemu na brązowe plamy i czerwone plamy nakłada się różne poziomy energii. Szybkie impulsy energii świetlnej wyrównują koloryt skóry, rozbijając melaninę, która jest następnie wchłaniana przez ciało.

IPL powoduje, że kolagen i naczynia krwionośne pod skórą napinają się i obkurczają. Efektem jest zmniejszenie zaczerwienień, zmarszczek i cienkich linii. Najlepsze rezultaty osiągniesz, angażując się w plan, który obejmuje 3-6 sesji, w zależności od Twoich celów i stanu skóry.

Minimalny czas przestoju

IPL powoduje jedynie niewielki dyskomfort podczas leczenia, a efekty uboczne są również niewielkie. W trakcie sesji będziesz miał wrażenie, że za każdym razem, gdy zostaną zastosowane impulsy świetlne, gumki zrywają się z Twoją skórą.

Po sesji może pojawić się lekkie zaczerwienienie i obrzęk, ale wkrótce potem znikają. Ponieważ zabiegi IPL są dość szybkie, są one idealne dla tych, którzy mają napięty grafik i nie mają czasu na długie rekonwalescencje. W rzeczywistości, nie musisz brać żadnych przestojów i możesz od razu wrócić do pracy po sesji leczenia. Zapraszamy do wykonania makijażu po sesji zdjęciowej IPL.

Blemiszowe zniszczenie

IPL jest idealny dla osób z łagodnymi i umiarkowanymi wypryskami skórnymi. Należy myśleć o przebarwieniach jako o wszystkich tych, które uniemożliwiają uzyskanie gładkiej, równomiernie napiętej skóry, takich jak plamy słoneczne lub starcze, blizny potrądzikowe, piegi, duże pory i zmarszczki. IPL może również pomóc w walce z trądzikiem, ponieważ ciepło lasera niszczy bakterie odpowiedzialne za wybuchy epidemii. Możemy ocenić Twoje problemy ze skórą, aby ustalić, czy fototwarz IPL pomoże.

Rezultaty pojawiają się naturalnie

Ponieważ IPL stymuluje odbudowę i regenerację kolagenu, najlepsze rezultaty widać już po kilku tygodniach od zabiegu. Ale są też efekty natychmiastowe, a w pierwszych dniach po zabiegu IPL, będziesz cieszyć się bardziej promienną cerą.

IPL jest inny niż laser.

Laserowy resurfacing jest nieco podobny do IPL, ale IPL jest bardziej delikatny i nie uszkadza zewnętrznej warstwy skóry. Energia IPL jest rozproszona i nie jest skupiona jak energia lasera. Zabiegi laserowe faktycznie usuwają bardzo cienką warstwę skóry, podczas gdy zabiegi IPL są ukierunkowane na obszary przebarwień i rozpuszczają je. W rezultacie, dzięki zabiegom IPL leczysz się szybciej i jesteś mniej narażona na komplikacje.