Odwrócenie oznak starzenia się za pomocą botoksu

Mimo że starzenie się zdarza się każdemu, nie musisz znosić wszystkich jego oznak. Obecnie istnieje wiele sposobów na to, aby Twoja skóra wyglądała młodo, a BOTOX® jest jedną z najlepszych opcji na początkowe oznaki starzenia, szczególnie na Twojej twarzy. Możesz wygładzić swoją skórę twarzy i zminimalizować oznaki starzenia się.

Odwróć oznaki starzenia się

Chociaż BOTOX ® nie może zatrzymać zegar, że tak powiem, może wyraźnie odwrócić wskazówki czasu na skórze, odwracając niektóre z najczęstszych oznak starzenia się, że masz do czynienia z każdym dniem. Najprawdopodobniej zaczynasz zauważać małe linie wokół kluczowych obszarów twarzy, np. w kącikach oczu lub między brwiami. Linie te powstały z powodu ciągłych ruchów i wyrazu twarzy, które wykonywałaś. Powtarzające się ruchy mięśni w tym samym obszarze mogą wykopać rowki w twarzy.

Jednakże, zastrzyk BOTOX® w Florida Keys może wygładzić te drobne zmarszczki poprzez zmniejszenie skurczów mięśni pod skórą. Bez całkowitego wyeliminowania mimiki twarzy, może ona rozluźnić niektóre mięśnie twarzy, pozwalając skórze wygładzić się w tych miejscach. Ten prosty zabieg może wyraźnie odświeżyć twarz i sprawić, że będziesz wyglądać na młodszą i bardziej wypoczętą.

Przeżyj Idealny Zabieg dla Pracowitego Stylu Życia

BOTOX zastrzyki ® są idealnym zabiegiem dla zapracowanych dorosłych, którzy mają problemy z dopasowaniem rzeczy do swoich harmonogramów. Ponieważ jest to zabieg minimalnie inwazyjny, nie będziesz musiał martwić się o długi okres rekonwalescencji. Zabiegi wykonywane są w zaciszu naszego gabinetu i powinny trwać tylko kilka minut.

Wypełniacze skórne zyskały w dzisiejszych czasach popularność dzięki możliwości uzyskania doskonałych efektów w ciągu kilku minut. Zabiegi nie mają przestojów, w przeciwieństwie do wielu innych technik powiększania twarzy. Restylane® to wypełniacz skórny, który może być stosowany do wypełniania ust. Jest to świetna opcja dla kobiet zmagających się z cienkimi, niezauważalnymi lub małymi ustami.

Zastosowanie dla Restylane®

Restylane® został zaprojektowany tak, aby nadać skórze pełnię i objętość. Wraz z wiekiem twarz zaczyna tracić swoją objętość, a skóra traci swoją elastyczność. Restylane® koryguje oba te problemy, pomagając wygładzić fałdy i zmarszczki. Możesz wygładzić zmarszczki między nosem a kącikami ust, czyli dwoma regionami znanymi jako fałdy nosowo-wargowe. Inne wypełniacze skórne mogą być stosowane do wypełniania linii wokół oczu i czoła. U pacjentów w wieku powyżej 21 lat można zastosować Restylane® w celu wzmocnienia warg.

W naszym gabinecie stosujemy Restylane® w połączeniu z XpresHAn Technology™ w celu dokładnego określenia i zmniejszenia głębszych fałdów w skórze. Ponieważ takie podejście nie ogranicza ruchów mięśni twarzy, uzyskuje się niezwykle naturalny wygląd. Unikalny kształt cząsteczek serum pozwala na dostosowanie zabiegu do specyficznych potrzeb Twojej skóry.

Dlaczego Dermal Fillers?

Dermal fillers to zabiegi, które nie wymagają przestojów. Otrzymujesz zastrzyki na twarz, które zmniejszają zmarszczki, a następnie wracasz prosto do pracy. Jednym z rodzajów wypełniaczy skórnych jest kwas hialuronowy. Kwasy hialuronowe to cukry, które naturalnie występują w Twojej skórze, zapewniając jej elastyczność, pełnię i nawilżenie.

Szybko i łatwo

Dokładna długość czasu może się różnić w zależności od tego, ile głośności potrzebujesz. Jednakże, większość spotkań trwa krócej niż jedną godzinę. Możesz zacząć widzieć rezultaty niemal natychmiast, ponieważ nowa objętość pod skórą wygładza zmarszczki. Restylane® został opracowany z myślą o pracy z Twoim ciałem, a nie przeciwko niemu. Zapewnia taką samą pomoc jak Twój naturalny kwas hialuronowy, ale w bardziej skoncentrowanych dawkach.