Co to jest BodyTite? (I kto powinien go wykonać)

BodyTite to minimalnie inwazyjna procedura modelowania sylwetki i napinania skóry. Główną zaletą zabiegu jest to, że nie wymaga on operacji. Nie ma więc żadnych blizn. BodyTite wykorzystuje energię o częstotliwości radiowej do napinania luźnej skóry, usuwania nadmiaru tłuszczu i ujędrniania tkanki. Technologia ta jednocześnie upłynnia i usuwa docelową tkankę tłuszczową, koaguluje naczynia krwionośne i napina skórę. Zabieg może być ukierunkowany na obszary problematyczne, takie jak brzuch, górne partie ramion, uda, kolana, piersi i plecy. Wszystko to brzmi fantastycznie, ale wiele osób zadaje sobie pytanie: "Czy powinienem poddać się zabiegowi Bodytite?".

Dla osób z minimalnym lub umiarkowanym zwiotczeniem i niewielką ilością tłuszczu jest to świetna opcja. Energia o częstotliwości radiowej bezpiecznie formuje, konturuje i napina skórę w sposób ciągły. Przyjrzyjmy się pełnemu profilowi kandydata do zabiegu BodyTite w Bakersfield.

Czy warto poddać się zabiegowi BodyTite: Kto jest dobrym kandydatem?

Może być kilka powodów, dla których chcesz pozbyć się resztek niechcianego tłuszczu. Niektóre rodzaje tłuszczu mogą być uporczywe i pozostawać na ciele nawet przy stosowaniu rygorystycznej diety i ćwiczeń. Jeśli spełniasz poniższe kryteria, prawdopodobnie jesteś dobrym kandydatem do zabiegu. Konieczne jest jednak umówienie się na konsultację, aby uzyskać wszystkie informacje potrzebne do podjęcia świadomej decyzji.

  • Waga: Kandydaci powinni znajdować się w bliskim zakresie swojej idealnej wagi. Dobrze jest, jeśli dana osoba utrzymywała tę wagę przez kilka miesięcy.
  • Stan zdrowia: Mimo że zabieg jest mało inwazyjny, ważne jest, aby pacjent cieszył się dobrym zdrowiem.
  • Aktywność fizyczna: Zabieg ten pomaga osobom, które konsekwentnie ćwiczą i zdrowo się odżywiają, ale mimo to nie mogą pozbyć się nadmiaru tłuszczu.
  • Obwisła skóra: Chociaż zabieg ten pozwala na stopienie tłuszczu, to leczy również zwiotczałą skórę. W związku z tym, jeśli schudłeś lub Twoja skóra zaczęła obwisać z powodu naturalnego starzenia się, ta procedura może być dla Ciebie odpowiednia.

Jeśli masz niechciane kieszenie tłuszczu, które nie znikają po zastosowaniu regularnej diety i ćwiczeń, zabieg ten jest doskonałym rozwiązaniem. Ze względu na efekty naturalnego starzenia się, wahania wagi, ciążę i uwarunkowania genetyczne, zasługujesz na to, aby wyglądać i czuć się jak najlepiej. Ten zabieg jest świetną opcją, aby osiągnąć pożądaną estetykę i sprawić, że będziesz wyglądać i czuć się piękniej.

Procedura BodyTite

BodyTite to zabieg ambulatoryjny wykonywany w znieczuleniu tumescencyjnym w naszym gabinecie w Bakersfield. Znieczulenie tumescencyjne to połączenie znieczulenia miejscowego i epinefryny. Znieczulenie zapewnia komfort, a epinefryna zmniejsza krwawienie i pomaga w usuwaniu tłuszczu. Połączony roztwór jest wstrzykiwany w miejsca, w których znajduje się niechciany tłuszcz. Powoduje on pęcznienie i twardnienie komórek tłuszczowych, co ułatwia ich usunięcie. Tłuszcz może zostać usunięty z organizmu lub rozpuścić się samoistnie. Zaletą zabiegu jest jednoczesne działanie napinające skórę. Oznacza to, że tłuszcz został usunięty, a Ty nie musisz się borykać z obwisłą skórą.

Rekonwalescencja i wyniki

Po zabiegu możesz odczuwać początkową bolesność, siniaki, zaczerwienienie i ewentualnie drętwienie. Jest to normalne i powinno ustąpić w ciągu dwóch tygodni. Jeśli zabieg jest wykonywany w połączeniu z liposukcją, objawy te mogą utrzymywać się dłużej. W ciągu jednego do dwóch tygodni pacjentka powinna wrócić do swoich codziennych zajęć. Jednak z podnoszeniem ciężarów lub intensywnymi ćwiczeniami należy poczekać do 4-6 tygodnia po zabiegu. Chirurg udzieli także wskazówek, co można robić w trakcie rekonwalescencji.

Jedną z dodatkowych korzyści wynikających z zabiegu jest to, że rezultaty będą widoczne natychmiast. Pojawienie się ostatecznych rezultatów wymaga pewnego czasu i może potrwać do trzech miesięcy. Rezultaty mogą jednak utrzymywać się przez wiele lat, pod warunkiem, że utrzymasz wagę w granicach od pięciu do dziesięciu kilogramów.

BodyTite w Bakersfield

Jeśli masz obwisłą skórę i niechciany tłuszcz, zabieg BodyTite może być dla Ciebie odpowiedni. Aby dowiedzieć się, czy jesteś odpowiednim kandydatem do zabiegu, skontaktuj się z Bakersfield Medspa w celu umówienia się na konsultację. Ich zespół ekspertów specjalizuje się w zabiegach modelowania sylwetki. Dzięki nim pacjenci czują się odmłodzeni i odświeżeni. Skontaktuj się z biurem już dziś, aby umówić się na wizytę!