10 powodów, dla których powinieneś pokochać blogowanie

Każdy może go zrobić:
Na dobre i na złe, każdy może napisać wpis na blogu o czymkolwiek chce. Każdy ma swój głos, a najlepsze głosy wzniosą się na szczyt.

Autor może pokazać swoją osobowość:
We wpisach na blogach autor ma więcej swobody, aby dodać swój głos i osobowość niż w innych rodzajach pisania.

Blogi są świetną formą komunikacji masowej:
Możesz pomagać ludziom, uczyć się nowych rzeczy, bawić swoich odbiorców - możliwości są nieograniczone i niesamowite. Blogowanie otwiera te wszystkie możliwości przed bardzo szeroką publicznością.

Można zarabiać pieniądze:

Prowadząc odpowiedniego bloga, można zarobić dużo pieniędzy dzięki reklamom i postom sponsorowanym.

Pozwalają ludziom lepiej formułować myśli:
Zamiast czytać przypadkowe, niewykształcone statusy na Facebooku, o wiele lepiej jest zobaczyć proces myślowy ludzi w dobrze napisanym wpisie na blogu.

Można stworzyć społeczność:
Blogowanie umożliwia nawiązywanie kontaktów z innymi osobami, które mają takie same zainteresowania. Dzielenie się pomysłami i opiniami w swojej społeczności pomaga w zdobyciu pozycji lidera myśli.

Dobre dla SEO:
Utrzymując świeżość i aktualność treści na swojej stronie, możesz wykorzystać blog do poprawy pozycji swojej strony i firmy w wyszukiwarkach (SEO).

Dzięki niemu ludzie wracają na Twoją stronę:

Jeśli Twój blog jest wystarczająco silny i regularnie aktualizowany, ludzie będą do niego wracać, szukając czegoś więcej, a tym samym przyciągając ruch z powrotem na Twoją stronę.

Jest darmowy:
Umieszczanie wpisów na blogu kosztuje w sumie zero dolarów, więc jeśli masz coś do powiedzenia, nic nie stoi na przeszkodzie.

Możesz stać się liderem w swojej dziedzinie:

Blog to świetne miejsce dla Twoich oryginalnych myśli i może być wspaniałym sposobem na pokazanie swojej indywidualności. Jeśli ludziom spodobają się Twoje pomysły, możesz stać się liderem w swojej branży!

Co jeszcze podoba Ci się w blogach? Daj mi znać!